פרטי התערוכה

upld6073e7e21845d529061473.png
תחרות "צלם השנה בתחום האסטרונומיה" היא התחרות החשובה ביותר בעולם של תצלומים אסטרונומיים. מדי שנה שולחים אסטרונומים וצלמים מרחבי העולם את תמונותיהם הטובות ביותר, הכוללות את כל מה שהצליחו לתעד במצלמותיהם בשמיים.
תערוכה זו מציגה את 32 הזוכים בתחרות בשנת 2022 (השנה ה־14 לקיומה), לצד מבחר תצלומים שנכללו ברשימה הסופית. התמונות צולמו בעזרת ציוד מגוון – מטאבלטים וטלפונים ניידים ועד מצלמות וטלסקופים מתוחכמים. הן משקפות את הכישרון, התשוקה, היצירתיות וההתלהבות של קהילת צלמי האסטרונומיה.
אנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם המוזיאונים המלכותיים בגריניץ', ובהם המוזיאון הימי הלאומי של בריטניה. ההיסטוריה של הספנות קשורה באופן הדוק להבנתנו את הגופים השמיימיים. מסיבה זו הוספנו לתערוכה מכשירים מאוסף המוזיאון, המדגימים את התפתחות הניווט הימי. ברחבי המוזיאון תוכלו לפגוש מוצגים רבים נוספים שממחישים את הקשר בין האסטרונומיה ובין התפתחות הניווט הימי.
בנוסף תוכלו למצוא נמל הבית / ימאים צעירים / פיראטים–בין אמת לאגדה / הצילו! SOS / חצר הסיפון התחתון

התערוכות והמתחמים החדשים ברחבי המוזיאון יאפשרו למבקרים הזדמנות להתחבר ולהבין את המשמעות העמוקה של הים עבור בני האדם ,לגבש מודעות ואכפתיות כלפי סוגיית הבריאות האקולוגית של הים הניצבת לפתחנו - כל זאת באופן נגיש ומלא באפשרויות להסתקרן, לשחק וללמוד דברים חדשים.
 

 

כאן תמצאו שפע של פעילויות ומידע על התערוכות שיעזרו לכם להתכונן לביקור

 

לתשומת ליבכם -

לכרטיסים שנרכשו במחיר מוזל, יש להציג תעודה בהתאם.

ניתן לבקר בכל שעות פעילות המוזיאון​.

 

כל התאריכים

מערכת למכירת כרטיסים